Blachodachówka

Strona główna / Blachodachówka

Blachodachówka

Blachodachówka, podobnie jak zwykła dachówka ceramiczna lub cementowa, a także blacha trapezowa wykorzystywana jest jako pokrycie dachowe. Jest to produkt, który wykorzystywany jest często jako pokrycie stromych dachów z powodu łatwości montażu, a także ceny. Warto tutaj zauważyć, że blachodachówki są produkowane z wysokiej jakości ocynkowanej stali – dzięki temu mają one mniejszą wagę, a to sprawia, że są łatwiejsze w montażu. Polecamy blachodachówki dla osób, które szukają idealnego pokrycia dachowego, które wytrzyma przez długi czas (nawet 30 do 50 lat). Kolejną zaletą blachodachówek jest ich wodoodporność – one w przeciwieństwie do dachówek nie nasiąkają wodą.

Szeroka oferta – blachodachówki dla każdego

Blachodachówka swoim wyglądem, szczególnie z daleka, przypomina zwykłą dachówkę. Wykonywana jest z blachy stalowej, która zabezpieczona jest wieloma warstwami tworzyw sztucznych takich jak plastizol, czy poliester. To zabezpieczenie jest bardzo ważne i chroni przed korozją i wyblaknięciem po długotrwałym wystawieniu na promienie UV. Ważne jest, aby warstwy chroniące nałożone były starannie i równomiernie – z tego powodu nie należy oszczędzać na pokryciu dachowym i wybierać jedynie produkty najbardziej zaufanych producentów. Takie też blachodachówki oferujemy – jedynie znanych i cenionych marek i od sprawdzonych dostawców.

Zalety i wady zastosowania blachodachówek

Mówiliśmy już wiele o zaletach blachodachówek, które są rzeczywiście liczne, jednak pozostaje nam jeszcze jedna kwestia. Mianowicie chodzi tutaj o akustykę tego pokrycia dachowego – jest ona, tak samo jak w przypadku blachy prostej i trapezowej, okropna. Prawdę mówiąc, w czasie deszczu słyszalna jest wewnątrz budynku każda kropla uderzająca o dach. Jest to niemały problem, do którego jednak idzie się przyzwyczaić. Druga sprawa jest związana z montażem i należy na nią zwrócić uwagę przed zakupem. Niestety konstrukcja blachodachówek nie pozwala na montaż na dachach o kącie nachylenia mniejszym niż 12 stopni. W takim przypadku należy wykorzystać inne typy pokrycia dachowego.

Ile kosztuje blachodachówka?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

A3 DACHY
Kontakt

Zapraszamy do siedziby naszej firmy lub kontaktu telefonicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Godziny pracy

pn – pt: 7:00 – 16:00
sob: 8:00 – 13:00

Telefon

501 650 383
507 077 800
(kliknij numer aby zadzwonić)