Rynny

Rynny

W naszym sklepie codziennie staramy się powiększać nasz asortyment, aby oferować naszym Klientom nie tylko najlepsze doradztwo, ale też jak największą ofertę. W ten sposób chcemy zaoferować wszystko, co związane z dachami w jednym miejscu. Z tego powodu do naszej oferty trafiły też rynny, które są obowiązkową częścią dachu – w końcu nikt nie lubi deszczu kapiącego na głowę. Warto tutaj zauważyć, że często rynny mylone są z rurami spustowymi, czyli zamkniętymi pionowymi rurami, które służą do odprowadzania wody deszczowej z rynien. Jednak bez obaw – u nas kupią Państwo nie tylko rynny i ich mocowania, ale również rury spustowe.

Jakie rynny są najlepsze?

Nie możemy tutaj polecić najlepszych rynien, gdyż wszystkie spełniają swoje zadanie idealnie – po prostu odprowadzają tak zwaną deszczówkę. Tak naprawdę, wydajność rynien zależy nie tyle od ich jakości, czy materiału, z którego są wykonane, ale od prawidłowego montażu i częstego czyszczenia i konserwacji. Warto zwrócić na to uwagę, gdyż rynny, ze względu na to, że odprowadzają wilgoć, lubią porastać roślinnością.

Różne typy rynien.

Jakie rynny są najbardziej popularne na rynku? Przede wszystkim te wykonane z tworzyw sztucznych – mają one bardzo małą chropowatość, przez co nie osadza się na nich brud. Dodatkowo są one elastyczne, a więc odporne na uderzenia. Niestety rynny z tworzyw sztucznych mają dużą rozszerzalność temperaturową – trzeba mieć to na uwadze przy montażu. Rynny ze stali są również popularne w polskich domach. Za ich popularnością na pewno przemawia bardzo duża wytrzymałość – mogą one wytrzymać nawet 80 lat bez konserwacji. Należy jednak pamiętać, że są one powlekane powłoką ochronną – nie należy ich ciąć i spawać. W naszym sklepie dostępne są również rynny aluminiowe. Warto zwrócić na nie uwagę ze względu na ich odporność na korozję i dużą wytrzymałość – nawet 100 lat.

Wiemy, jak bardzo duży wybór rynien sprawia, że wybór jest trudny. Z tego powodu jesteśmy otwarci na wszelkie pytania – zapraszamy do kontaktu jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć się więcej.

Ile kosztują rynny?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

A3 DACHY
Kontakt

Zapraszamy do siedziby naszej firmy lub kontaktu telefonicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Godziny pracy

pn – pt: 7:00 – 16:00
sob: 8:00 – 13:00

Telefon

501 650 383
507 077 800
(kliknij numer aby zadzwonić)