Dachówka

Strona główna / Dachówka

Dachówka

Dachówki to najważniejszy element dachu, który można zastąpić między innymi blachodachówkami czy blachą. Są wykonane z wypalanej ceramiki, dlatego są one bardziej odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć, mróz, czy duży wiatr. W tym wypadku większa waga jest zdecydowaną zaletą, gdyż dach pokryty dachówką jest odporny na wichury, które mogłyby go zerwać. Mimo tych wszystkich zalet dachówki mają też wady, które wpływają na transport, a także montaż. Jedną z takich wad jest kruchość ceramiki, która daje się we znaki właśnie w takim wypadku.

Oferta dachówek w A3 Dachy

Dachówki są kruche, dlatego warto zwracać uwagę na transport. U nas załadunek i wyładunek towaru odbywa się z należytą ostrożnością, dlatego nie ma mowy o uszkodzeniu ceramiki. Ważne jest również odpowiednie zabezpieczenie towaru do transportu – w naszej firmie jest to jedno z zagadnień, do którego przykładamy się najbardziej. Z tego powodu nie zdarzają się u nas zwroty z powodu uszkodzenia podczas transportu.

Jedną z wiodących marek na rynku dachówek jest firma Braas, której głównym hasłem jest “Pewny dach nad głową”. Zdecydowanie się z tym zgadzamy – ta polska firma zna się na pokryciach dachowych najlepiej. Naszym zdaniem warto wybrać ich produkty, gdyż wyróżniają się one dużą dbałością o szczegóły, a także rygorystyczną kontrolą jakości.

 

Typy dachówek dostępnych w sprzedaży

Oferujemy szeroki wachlarz produktów, które nadają się na pokrycia dachowe. Największą częścią naszego katalogu są zdecydowanie dachówki ceramiczne, a także cementowe. Dachówki dostępne są u nas w wielu różnych kształtach:

  • zakładkowe
  • karpiówki
  • mnich-mniszka
  • esówka

w tym różne odmiany wyżej wymienionych. Każdy typ dachówki dostępny jest w kilku kolorach, jednak najbardziej rozchwytywanym jest kolor ceglasty. Dachówki w takim kolorze zdecydowanie rzucają się w oczy, jednak wielu osobom mogą się wydawać zbyt monotonne. Dla nich przygotowaliśmy naszą ofertę kolorowych dachówek szkliwionych lub angobowanych. Te drugie dodatkowo zapobiegają wyrastaniu mchów na powierzchni dachówek!

Ile kosztuje dachówka?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

A3 DACHY
Kontakt

Zapraszamy do siedziby naszej firmy lub kontaktu telefonicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Godziny pracy

pn – pt: 7:00 – 16:00
sob: 8:00 – 13:00

Telefon

501 650 383
507 077 800
(kliknij numer aby zadzwonić)