Konstrukcje dachowe

 Strona główna / Konstrukcje dachowe

KONSTRUKCJE DACHOWE

Dachy to główny filar naszej działalności – stąd właśnie wzięła się nazwa A3 dachy. Z tego powodu jesteśmy pewni, że szukając u nas pokrycia dachowego na pewno znajdą Państwo to, czego szukają. Mnogość rozwiązań i niskie ceny to nie jedyne zalety naszego sklepu – najważniejszą z nich jest oczywiście świetna obsługa klienta. Nasi sprzedawcy z pewnością doradzą, pomogą w określeniu przybliżonej ilości, jaką należy kupić, a także sprawią, że wybór pokrycia dachowego będzie o wiele łatwiejszy. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy – aby ją uzyskać, wystarczy zapytać.

A3 Dachy – Pokrycia dachowe do każdego budynku.

Jako firma działająca na rynku od wielu lat, możemy pochwalić się nie tylko świetnymi cenami, ale również bardzo szerokim asortymentem, który dostępny jest dla wszystkich klientów na miejscu. Z tego powodu jesteśmy pewni, że przychodząc do naszego sklepu wybiorą Państwo idealny dach dla siebie. Duży wybór objawia się przede wszystkim w wielu kolorach i kształtach, ale również w typach pokryć dachowych:

  • Blacha trapezowa – Tania i szybka w montażu, ale przede wszystkim bardzo lekka, co przy niektórych projektach jest wymagane. Niestety, nie najlepsza akustyka może sprawiać dyskomfort podczas deszczu.
  • Blachodachówka – Produkt o słabej akustyce, jednak łatwy w montażu i bardzo trwały. Na pochwałę zasługuje także odporność na promienie UV i inne czynniki atmosferyczne.
  • Dachówka – najpopularniejsze pokrycie dachowe. Ma wiele zalet, dlatego najczęściej polecamy je naszym klientom. Wiele osób doceni także mnogość kolorów, jakie dostępne są w sprzedaży.
  • Gonty i Papa – pokrycia dachowe do zadań specjalnych, czyli możliwe do zastosowania na dachach o niestandardowych kształtach.

Jak można zauważyć, oferta dachów w naszym sklepie jest niezwykle szeroka – Z tego powodu jesteśmy najlepszym wyborem.

Specjaliści gotowi do pomocy.

Dachy to nasza specjalność, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, jeżeli zależy Państwu na fachowym doradztwie i szybkiej wycenie. Zapewniamy to każdemu klientowi, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Ile kosztuje dach?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

A3 DACHY
Kontakt

Zapraszamy do siedziby naszej firmy lub kontaktu telefonicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Godziny pracy

pn – pt: 7:00 – 16:00
sob: 8:00 – 13:00

Telefon

501 650 383
507 077 800
(kliknij numer aby zadzwonić)