Solary

Solary

Solary, czyli panele fotowoltaiczne stały się w ostatnich latach bardzo dużą oszczędnością, nawet na terenie Polski. Za zamontowaniem solarów przemawiają nie tylko wprowadzone ostatnio dofinansowania na źródła energii odnawialnej. Same panele stały się o wiele tańsze niż kilka lat temu – to sprawia, że całość inwestycji zwraca się po jeszcze mniejszym czasie. Po tym czasie solar to sama oszczędność – szczególnie w trakcie letnich miesięcy. Według naszych obliczeń, instalacja solarów zwraca się średnio po dwóch latach – jest to bardzo dobry wynik ze względu na to, że w zależności od jakości samych paneli instalacja wytrzymać może bez konserwacji ok. 15 lat.

Dla kogo są solary?

Zdecydowanie dla każdego. Ważne jest, aby instalacja znajdowała się na dobrze nasłonecznionej części dachu. Dzięki temu wydajność paneli będzie zmaksymalizowana. Zazwyczaj instalacji fotowoltaicznej używa się do ogrzewania wody – jest to o wiele bardziej opłacalna instalacja, niż ta używana do produkcji energii elektrycznej. Dodatkowo wymaga ona mniejszej ilości dokumentów, jakie potrzebujemy. Warto przy kupnie zastanowić się, jak dużą instalację potrzebujemy do naszego domu. W naszej ofercie znaleźć można dużą ilość pakietów, które dostosowane są przede wszystkim do wielkości gospodarstw domowych. Najbardziej podstawowy pakiet skierowany jest dla małych rodzin zużywających niedużą ilość wody. Natomiast jeden z najbardziej rozbudowanych zestawów został stworzony z myślą o dużych rodzinach, które zużywają nawet kilka setek litrów wody dziennie.

Co wchodzi w skład zestawu?

Do grzania wody poprzez energię słoneczną nie wystarczą jedynie panele solarne. Jest to jedynie jeden z elementów całego zestawu, jaki jest nam potrzebny. Drugim produktem, jaki należy kupić jest zbiornik, w którym przechowywana będzie ciepła woda. Jego wielkość powinna być dostosowana do ilości osób korzystających z instalacji. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi pompa, sterownik, a także mocowania kolektorów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, jeżeli chcą dowiedzieć się Państwo więcej na temat solarów.

Ile kosztują solary?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

A3 DACHY
Kontakt

Zapraszamy do siedziby naszej firmy lub kontaktu telefonicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Godziny pracy

pn – pt: 7:00 – 16:00
sob: 8:00 – 13:00

Telefon

501 650 383
507 077 800
(kliknij numer aby zadzwonić)